Start
1.jpg
1.jpg
4.JPG
4.JPG
7.jpg
7.jpg
×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but 322 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Ale się działo!

W piątek 21 stycznia br. w naszej szkole gościliśmy aktorów Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa. Przygotowali oni dla uczniów klas I-III pełen niesamowitych wrażeń spektakl interaktywny. Przez blisko 40 minut młodzi widzowie doskonale się bawili, przenosząc się w świat znany z baśni takich jak: „Pinokio”, „Królowa Śniegu”, „Pocahontas” czy „Sindbad”. Dzieci chętnie pomagały prowadzącej aktorce w rozwiązywaniu zadań: naprawiały rozbite lustro oraz znalazły drogę prowadzącą do wyjścia z labiryntu.

Widowisko zostało odebrane przez uczniów bardzo pozytywnie. Świadczyć o tym mogły wybuchające często salwy śmiechu czy zadziwienie, spowodowane pokazami ognia lub tańcem na szarfach. Dodatkową atrakcją przedstawienia był w odpowiednim momencie wyrzucany sztuczny śnieg i bańki mydlane, co sprawiło, że wszyscy poczuli baśniową, magiczną atmosferę.

Na zakończenie uczniowie otrzymali upominki w postaci kolorowych książeczek z zagadkami dotyczącymi obejrzanych bajek.