Start
1.jpg
1.jpg
4.JPG
4.JPG
7.jpg
7.jpg
×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but 321 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

No to... jazda

12 stycznia br. uczniowie klas siódmych i ósmych naszej szkoły wyruszyli na wycieczkę do Jakuszyc. Pod opieką instruktorów i opiekunów zdobywali umiejętności jazdy na nartach biegowych.

Specyficzny mikroklimat sprzyjający długiemu zaleganiu śniegu sprawia, że Jakuszyce cieszą cię znaczną popularnością wśród osób miłujących narty biegowe. Polana Jakuszycka jest również miejscem, w którym odbywają się unikalne imprezy sportowe, m. in. Bieg Piastów. Wyprawę do Schroniska Orle poprzedził godzinny instruktaż prawidłowego poruszania się po trasach biegowych w stylu klasycznym. Uczniowie poznali zalety narciarstwa biegowego i zasady bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych. To był dzień pełen wrażeń, z pewnością spora część  uczniów powróci na jakuszyckie trasy, by czerpać radość z biegania na nartach.