Start
1.jpg
1.jpg
4.JPG
4.JPG
7.jpg
7.jpg
×

Błąd

Cannot add or update a child row: a foreign key constraint fails (`host668987_nowa`.`#__sigplus_data`, CONSTRAINT `#__FK_sigplus_data_property` FOREIGN KEY (`propertyid`) REFERENCES `#__sigplus_property` (`propertyid`) ON DELETE CASCADE)

"Sieć pod kontrolą"

WhatsApp Image 2021 03 16 at 17.43.52W lutym Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole Tydzień Bezpiecznego Internetu (TBI)- akcję na rzecz bezpieczeństwa dzieci w internecie, której w tym roku szkolnym przyświecało hasło "Sieć pod kontrolą". Celem nadrzędnym tego przedsięwzięcia było podniesienie kompetencji całej społeczności szkolnej w zakresie bezpiecznego korzystania z cyberprzestrzeni oraz reagowania we właściwy sposób na zagrożenia.

W ramach przygotowań do obchodów TBI uczniowie wraz z opiekunami SU, nauczycielami i rodzicami wzięli udział w transmitowanej na żywo konferencji Asów Internetu, podczas której uczestnicy dowiedzieli się o współczesnych  zagrożeniach w cyberprzestrzeni oraz jak na nie odpowiednio reagować.

Następnie w dniach 22-26 II nauczyciele przeprowadzili zajęcia warsztatowe: stacjonarnie w klasach 1-3 oraz online w klasach 4-8, których efektem stała się wystawa prac na temat cyberbezpieczeństwa, stosowania dobrych praktyk związanych z mądrym i bezpiecznym poruszaniem się w sieci a także skutecznych sposobów reagowania na cyberzagrożenia.

Zapraszamy po obejrzenia poniższej galerii prac naszych uczniów.